Prywatność

GWW (spółki GWW Grynhoff i Partnerzy Radcowie Prawni i Doradcy Podatkowi Sp. p. oraz GWW Ladziński, Cmoch i Partnerzy Doradcy Podatkowi i Radcowie Prawni Sp. p.) prowadząca serwis w domenie http://lexplorers.pl szanuje prywatność użytkowników serwisu.

 

W trakcie odwiedzin stron WWW serwisu przez użytkownika, oprogramowanie działające na serwerze udostępniającym te strony gromadzi następujące dane:

  • zapytania HTTP (w tym adresy IP, z których wysyłane są te zapytania oraz informacje jakie zasoby są przeglądane przez użytkownika);
  • czas otrzymania zapytania oraz wysłania odpowiedzi;
  • w przypadku, gdy wysłanie zapytania nastąpiło za pomocą linku umieszczonego na innej stronie WWW, adres tej strony (tzw. referrer);
  • informacje o systemie operacyjnym, przeglądarce i inne dane udostępniane przez komputer użytkownika, zależnie od jego konfiguracji;
  • inne dane przesyłane przez komputer użytkownika za pomocą protokołu HTTP (więcej informacji na ten temat znajduje się w RFC 2616 dostępnym pod http://www.w3.org/Protocols/rfc2616/rfc2616.html);
  • dane osobowe użytkowników tylko w przypadku, gdy podadzą oni te dane w formularzach udostępnionych w serwisie.

 

Gromadzone dane są gromadzone na czas nieokreślony i przetwarzane tylko i wyłącznie do celów prowadzenia serwisu i administrowania nim. Żadne dane nie są przekazywane osobom trzecim, chyba że wymaga tego prawo.

 

Dane osobowe użytkowników są przetwarzane w celu informowania o działalności GWW i jedynie w sytuacji, w której osoba, której dane dotyczą, dobrowolnie wyrazi na to zgodę. Każdemu przysługuje prawo do wglądu i poprawiania podanych przez siebie danych.

 

Ciasteczka (cookies) zawierają losowo wygenerowany numer sesji w formie sumy kontrolnej MD5 i usuwane po zakończeniu sesji.

 

Niniejsza polityka prywatności obowiązuje w ramach serwisu http://lexplorers.pl. W serwisie mogą być umieszczone odnośniki (linki) do serwisów zewnętrznych, w których niniejsza polityka nie obowiązuje.

 

W przypadku zmiany obowiązującej polityki prywatności, zostaną one ogłoszone na tej stronie oraz uwzględnione w Regulaminie serwisu.